بازاریابی که ۹۹% از پیج های اینستاگرامی از آن استفاده می کنند

به لطف خدا توانستیم با مشاوره به صفحات اینستاگرامی و آشنا کردن آنها با این پتانسیل ارزشمند کشف نشده تعجب را برای آنها به ارمغان آوریم.
یکی از صفحه هایی که داریم با هم کار می کنیم و این همکاری از خرید پکیج نخبگان اینستاگرام شروع شد و الان هم ادامه دارد و ایشان به ما بازخوردهای خود را نشان دادند تا ما بتوانیم به همیهنان گرامی خودمان آموزش های بیشتر و بهتری بدهیم تا بتوانند کسب و کار خود را رشد دهند.
این صفحه توانسته در ۲ هفته ۱۰۰% درآمد خود را افزایش دهد و در کمتر از ۲ ماه از ۶۰K فالوور به ۱۲۰K فالوور افزایش داشته باشد و کسب و کار خود را بر پایه استراتژی هایی که برای اینستاگرام گفتیم فروش خودش را افزایش دهد.
اجازه بدهید در رابطه با بازاریابی توکل بیشتر توضیح بدهم!
این بازاریابی که ۹۹% از پیج های اینستاگرامی از این روش برای بازاریابی استفاده می کنند می گوید از محصول و خدمات خود عکس و ویدیو تهیه کنید و منتشر کنید و منتظر بمانید تا فروشی انجام شود بعد از گذشت زمان متوجه می شوند که اتفاق خاصی نیفتاده است و احتمالا به این فکر می کنید که یا مشکل از ماست یا از محصول و خدمات در صورتی که اصلا اینطور نیست مشکل از این است که ما استراتژی نداریم و باید به فکر یک استراتژی برای پیج خودمان باشیم.
می توانید این ویدیو هم ببینید و صفحه مورد نظر که در ابتدا گفتم ایلیا در این ویدیو آدرسش هم موجود می باشد.

سوال های خودتان را حتما همین زیر بپرسید که در مطلب بعدی به آنها پاسخ دهم و یک استراتژی عالی هم در ویدیو بعدی برای شما ایمیل خواهد شد.

در مطلب بعدی در رابطه با چطور با تولید محتوا اینستاگرام یک سیستم فروش طراحی کنیم را توضیح داده ام که می توانید از آن هم استفاده کنید.

حتما بخوانید :  درسهایی از مربع فروش > برای فکر کردن وقت صرف کنید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *